REJESTRACJAZALOGUJ SIĘ
O serwisie Funkcjonalności Szablony eBay Pakiety Nowości w serwisie Pomoc Kontakt

Sell-helper to MIĘDZYNARODOWY system
ułatwiający prowadzenie biznesu online przedsiębiorcom z CAŁEGO ŚWIATA

i przekonaj się dlaczego warto wybrać sell-helper

POZNAJ NAS

Zespół profesjonalnych programistów, grafików oraz specjalistów od marketingu internetowego

Dzięki własnemu zespołowi profesjonalistów mamy możliwość ciągłego rozwoju sell-helper. Pozwala to na wprowadzanie bieżących aktualizacji i udoskonaleń systemu, tak aby system zawsze spełniał oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających klientów jednocześnie zapewniając najwyższą jakość oferowanych usług. Ponadto oferujemy szeroki pakiet usług doatkowych, m.in. tworzymy dedykowane sklepy online z indywidualnie stworzoną szatą graficzną tak aby korzystając z sell-helper nasi klienci byli w pełni zadowoleni, a ich internetowy biznes wyróżniał się na tle konkurencji. Obsługujemy klientów kompleksowo, zawsze realizujemy ich wizje, gdyż to klienci i ich wymagania decydują o ostatecznej funkcjonalności systemu sell-helper.

Nieograniczone wsparcie techniczne

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji mailowo bądź telefonicznie, dzięki ich pomocy możesz korzystać z platformy sell-helper bez strachu, iż zostaniesz sam w razie jakichkolwiek problemów z obsługą systemu. Służymy pomocą w każdej dziedzinie związanej z serwisem.

Szeroka integracja z zewnętrznymi systemami

System sell-helper powstał z myślą o osobach prowadzących sprzedaż online. Zawiera on integracje z systemami płatności, systemami firm kurierskich czy platformami sprzedażowymi w tym Ebay. Sell-helper jest narzędziem ciągle aktualizowanym, dzięki czemu posiada on integracja z coraz większą ilością serwisów zewnętrznych. Jeśli system nie posiada interesującej Cię integracji, napisz do nas wdrożymy ją specjalnie dla Ciebie.

Przynależność do grupy Inf-Art

System sell-helper należy do grupy Inf-Art –marki tworzącej dedykowane oprogramowanie dla klientów z Polski i całego świata. Grupa powstała z myślą o mikro jak i makro przedsiębiorcach. Na co dzień tworzy zarówno strony www dla małych firm jak i dedykowane, rozbudowane aplikacje B2B i B2C. Dzięki doświadczeniu grupy przy tworzeniu dużych projektów dla biznesu powstał sell-helper mający sprostać wymaganiom przedsiębiorców prowadzących sprzedaż online.